Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань захисту прав осіб, які постраждали або могли постраждати від торгівлі людьми

13 листопада 2018 року департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з ЗГЖО «Веста»,  депутатом Закарпатської обласної ради Андрієм Вишняком та головою Полянської сільської ради Іваном Дрогобецьким   було проведено  інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань  захисту прав осіб, які постраждали або могли постраждати від торгівлі людьми, в тому числі дітей.

Відділом освіти було отримано буклети та інформаційні листівки, які в свою чергу були надіслані у заклади освіти з метою їх поширення для підвищення рівня обізнаності дітей та їхніх батьків у сфері протидії торгівлі людьми та дій осіб, постраждалих від цього злочину.

(Гаврилюк А.)