Перемога на заключному етапі освітнього івенту «Емоції природи»

Дата: 15.03.2021 09:13

З 07 по 18 грудня 2020 року комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний екологонатуралістичний центр» Житомирської обласної ради проведено заключний етап освітнього івенту «Емоції природи» з міжнародною участю, в якому брали участь дві роботи учнів нашої громади – Шимона Артема та Дидюк Еліни, переможців обласного етапу в номінації «Пейзаж». Відповідно до рішення журі, серед 14 учнів України, переможців освітнього івенту «Емоції природи» з міжнародною участю в номінації «Пейзаж», визнано за нижчевказану роботу і нашого учня -  Шимона Арема, учня Полянського ліцею Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області (керівник Бочко Мирослава Вікторівна). Його буде нагороджено дипломом Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації. Щиро вітаємо переможця та його керівника!

Гаврилюк