Локдаун для шкіл. Міносвіти пояснило, що робити з дітьми

Міністерство освіти та науки опублікувало роз'яснення, що робити зі школярами під час локдауну, який уряд анонсував 8-24 січня.

Чиновники наполягають, що державні та приватні школи не можуть працювати у звичному режимі у цей час. Але можуть навчати дистанційно, або ж продовжити новорічні канікули.

"Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули", - таку інструкцію направило МОН школам.

8-24 січня учням заборонили відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності. Обмеження не стосуються дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.