Традиційно, як і кожного року, в усіх закладах освіти відбулось Свято осені.

Дата: 01.11.2018 08:47

Традиційно, як і кожного року, в усіх закладах освіти відбулось Свято осені. Діти представляли композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа,  Вихованці садочків готували костюми, вивчали нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, радували батьків новими танцями.

Крім того, учні та батьки Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели благодійну ярмарку для збору коштів на операцію дитині нашої громади. Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції. Допомагайте тим, хто потребує вашої допомоги.І нехай нііщо не вплине на тепло вашої душі і не згасить щиру іскру у ваших очах, а Золота Осінь насичує різнобарв’ ям ваше життя!