Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Бібліотеки, повні людей" у бібліотеках Полянської ОТГ

Дата: 01.10.2019 08:17

Розвиток культури читання та інформаційної грамотності відбувається через різні форми роботи бібліотекаря. І тому бібліотекарі повинні допомогти читачам зорієнтуватися в інформаційному просторі, залучити дитину до неї з ранніх років, навчити працювати з книгою, користуватися інформацією, тобто вручити кожному своєрідний «ключ» до бібліотеки.

З цією метою 30 вересня 2019 року усі бібліотеки Полянської сільської ради долучилися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки, повні людей». Більшість відвідувачів прийшли в біблотеки вперше, тому зустрічі було розпочато з екскурсій по книгозбірнях. Бібліотечні фахівці ознайомили гостей з основними елементами книги, способами її оправи, а також з правилами користування бібліотечним фондом. Крім того, ознайомили  з переліком бібліотечних послуг, які надають бібліотеки, розповіли про довідкові видання, їх види, структуру, про правила користування енциклопедіями, довідниками та словниками. Провели огляд діючих виставок та періодичних видань, що надходять до бібліотек. Після екскурсії  з відвідувачами було проведено анкетування для вивченняїхніх читацьких інтересів.

А.Гаврилюк