Досягнення

Вітаємо з досягненням обласного рівня на обласному конкурсі українського художнього слова ім.Івана Ірлявського "Моя весна"

• Пехньо Габріелу, ученицю Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Гаврилюк А.)  - ІІ місце

Вітаємо з досягненням на Всеукраїнському фестивалі "Барви життя"

• учнів Полянської ДШМ у віковій 9-12 років у категорії «Народний танець» (викл.Софілканич В.) - ІІ місце

Вітаємо з досягненням обласного рівня у фестивалі-конкурсі "Веселковий передзвін"

• фольклорний ансамбль Полянської дитячої школи мистецтв - керівник М.Сабов – ІІІ місце

Вітаємо з досягненням обласного рівня в конкурсі словацької пісні "Золотий соловейко"

• Євніку та Даніелу Гнаткович, учениць Полянської дитячої школи мистецтв - керівник Наталія Стегура – ІІ місце

Вітаємо з досягненням обласного рівня в обласній виставці-

конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Цільо Ангеліну, ученицю Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради

(керівник гуртка - Станкович Ольга Михайлівна).

Вітаємо з досягненням обласного рівня в Десятому відкритому фестивалі-конкурсі стрілецької пісні "Красне поле"!

• Євніку та Даніелу Гнаткович, учениць Полянської дитячої школи мистецтв - керівник Наталія Стегура – ІІІ місце

Вітаємо з досягненням обласного рівня у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН України!

• Куштан Карину, ученицю  9 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у секції «Психологія» (відділення «Хімія та біологія»)- керівник Шипович Р.В. – ІІІ місце
  • Пехньо Габріелу, ученицю 10 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,у секції «Екологія» (відділення «Екологія та аграрні науки») керівник Шкірта Н.М. – ІІІ місце
  • Розгон Анастасію, ученицю 11 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,у секції «Географія» (відділення «Наука про землю») керівник Бочко М.В. – ІІІ місце

Вітаємо з досягненням обласного рівня у конкурсах "Український сувенір" та "Новорічна композиція"

• Дувалка Юрія, учня Полянської ЗОШ I-III ступенів, за роботу „Солодкий феєрверк”. Керівник Пукіш К. Ф.
  • Кіндратишин Дарину, ученицю Полянської ЗОШ I-III ступенів, за роботу „Солом’яний бичок”. Керівник гуртка Попович Н.М.
  • Поповича Нікіту, учня Полянської ЗОШ I-III ступенів, за роботу „Хатинка мрії”. Керівник Ребриш Т. Г.

Вітаємо з досягненням обласного рівня!

Вітаємо Пехньо Габріелу Юріївну, ученицю 10 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка виборола ІІ місце у номінації "Вірш" на ІІІ (обласному) етапі конкурсу "Захисники України: історія, сьогодення..."(учитель Гаврилюк А.І.)

Вітаємо з досягненням всеукраїнського рівня!

Благодійним фондом «Я Майбутнє України», місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні, з 1 лютого по 10 травня 2018 року проводився Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Я – майбутнє України». Даний конкурс організовувався в межах існуючих просвітницьких програм Благодійного фонду та був складовою І Міжнародного дитячого фестивалю “Literature Future”. На конкурс було надіслано понад 2000 творів з усієї України. Компетентне журі, створене оргкомітетом,  вибрало 100 найкращих творів, автори яких були запрошені на І Міжнародний дитячий фестиваль “Literature Future” у м.Чернівці. Запрошення на цей грандіозний захід  отримала також учениця 10 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрус Юліанна Віталіївна (наставник Гаврилюк А.І.), добірка поезій якої ввійшла в сотню найкращих. Надіємось, що її твори будуть надруковані у Книзі «Я – майбутнє України. Діти».

Вітаємо з досягненням обласного рівня!

Вітаємо Богосту Володимира Івановича із перемогою (ІІ місце) на обласному етапі  конкурсу "Барви життя".