12 червня 2018 року на базі Полянської ЗОШ I-III ст. відбулися засідання методоб'єднань учителів закладів освіти громади за підсумками 2017-2018 н.р.

12 червня 2018 року на базі Полянської ЗОШ I-III ст. відбулися засідання методоб'єднань учителів закладів освіти громади за підсумками 2017-2018 навчального року. На засіданнях був здійснений ґрунтовний аналіз діяльності педагогічних колективів в цілому та окремих учителів. Крім того, були намічені цілі та завдання на новий навчальний рік: вдосконалення методичної роботи з педагогічними працівниками у 2018/2019 навчальному році, підвищення якості знань учнів з базових предметів навчального плану, удосконалення роботи з обдарованими учнями, організація науково-дослідницької роботи учнів та удосконалення роботи органів учнівського самоврядування та особливості організації навчально-виховного процесу в початкових класах у 2018/2019 н.р.